Optyk Dąbrowa Górnicza

Zapisy na badania wzroku
+48 518 068 242


ul. Legionów Polskich 38
41-300 Dąbrowa Górnicza

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00

Telefon: +48 518 068 242
E-mail: [email protected]

 

Salon optyczny w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Dąbrowie Górniczej, gdzie profesjonalny optyk dokona badania wzroku, na miejscu w ciągu kilku minut wykona soczewki i dobierze modne oprawki.

W czasie pandemii jesteśmy otwarci, ale unikamy tłumów. Zadzwoń i daj znać, że się do nas wybierasz.

Mapy Google Facebook

Udogodnienia dla klientów

 

Sąsiadujący parking

 

Płatności elektroniczne

  

Reżim sanitarny

Opinie klientów salonu optycznego w Dąbrowie Górniczej

 

Jola Sałkiewicz

Mnie obsługiwała Pani Beata, więc w moim przypadku miałam poczucie od samego wejścia, że jestem klientem wyjątkowym ;-) Można się umówić na konkretną godzinę, tak by spokojnie poprzymierzać okulary, dopytać, rozwiać wątpliwości, usłyszeć wiele porad i w temacie doboru okularów do twarzy jak i w temacie samych szkieł. Doradztwo Pani Beaty -bezcenne! 

Azymut Nieznany

Pani Agata może zawstydzić niejednego okulistę swym zakresem wiedzy. Sam dowiedziałem się kilku rzeczy, o których nikt mi wcześniej nie powiedział. Skutek - fantastycznie dobrane okulary. Generalnie profesjonalna obsługa, której zależy na kliencie. Dobierają okulary tylko dobrej jakości i naprawdę robi to różnicę. Zdecydowanie polecam

Monika Szymankiewicz

Pełen profesjonalizm i pasja w każdym calu (albo dioptrii jak kto woli). Jestem zachwycona! Moje pierwsze okularki i pytanie gdzie się udać. Postanowiłam podejść najpierw do tego saloniku bo słyszałam dużo dobrych opinii. Pomyślałam, wejdę, zobaczę, a przecież potem mogę się rozejrzeć po innych i.... Już zostałam!!! Nie wyobrażam sobie lepszego salonu! MAJSTERSZTYK!!!

Angelika Zimoch

Gorąco polecam! Ja skorzystałam z zakupu okularów przeciwsłonecznych w Dąbrowie Górniczej przy ul. Legionów Polskich i jestem MEGA zadowolona. Pani świetnie dopasowała mi kształt, soczewki, kolor, itp rzeczy istotne dla kobiety. Okulary widać, że wykonane są porządnie, dokładnie i z mocnego materiału.

Oferta salonu optycznego w Dąbrowie Górniczej

Salon optyczny Vision Optyk Dąbrowa Górnicza oferuje kompleksową ofertę na badanie wzroku oraz dobór markowych okularów i soczewek kontaktowych

Vision Optyk Dąbrowa Górnicza - Badanie wzroku

Badanie wzroku 

Vision Optyk Dąbrowa Górnicza - Oprawki okularowe

Oprawki i soczewki

Vision Optyk Dąbrowa Górnicza - Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Vision Optyk Dąbrowa Górnicza - Akcesoria do okularów optyk

Akcesoria i serwis okularów